Красиві кімнатні квіти (200 фото): огляд кращих видів та сортів рослин

Цікавий огляд від досвідчених флористів порталу, список найкрасивіших кімнатних квітів, рекомендації щодо догляду за ними, правила поливу та пересадки. Приклади ідеального розміщення квітки в інтер'єрі квартири чи приватного будинку.

Багато хто любить прикрашати домашній інтер'єр, є багато варіантів, як прикрасити не тільки красиво, але й ефектно. Живі декорації, це кімнатні квіти допоможуть, вони не зрівняються зі звичайними меблями інтер'єру.

Можна зробити по-справжньому затишний будинок з красивими рослинами, для цього багато хто вибирає саме кімнатні квіти, з ними будинок стає дуже гостинним. Нижче ви дізнаєтеся, які є назви красивих кімнатних кольорів.

Квітникарі найчастіше шукають рослини, щоб прикрасити свій будинок, які не потребують якогось особливого догляду. Такі квіти не потрібно ретельно і ретельно поливати або доглядати їх. Давайте дізнаємось про ці кімнатні квіти.

Герань

Популярна рослина сталася в Південній Африці. За квіткою легко доглядати, вирощувати просто і можна розміщувати в квартирі або будинку тим любителям квітів, які не мають великого досвіду догляду за квітами. Ця квітка точно прикрасить ваш інтер'єр, з нею атмосфера кімнати наче оживає.

Цвіте герань цілий рік. Головне, це стежити за його виглядом. Суцвіття які у поганому стані необхідно видаляти. Не забувайте про регулярне обрізання квітки, щоб вона залишалася приємною на вигляд і радувала своїх господарів.

Ця квітка добре мешкає в нормальній температурі влітку. Взимку температура повинна залишатись у межах 10 градусів, це комфортна температура для неї. Потрібно правильно поливати рослину, рясно, після того, як посух шар землі.

Квітку також зручно, коли сухе повітря. Вона не потребує обприскування. Герань досягає довжини до 40 см. Її гарне зростання може бути забезпечене сонцем. Розмножувати герань варто разом із обрізанням.

Антуріум

Антуріум приваблива квітка. Можна за допомогою цієї квітки виділити будь-які деталі в інтер'єрі. У нього є платівки у формі серця, лопатки чи кола. Листя гладке і глянсове, блищать.

Перевагою є яскраві квіти. Квіти фіолетового, яскраво-червоного, білого забарвлення. Квіти розташовані близько один до одного. Схожі фігуру ромба. Вони видають аромати, причому кожна квітка видають свій певний аромат. Рослина може приємно пахнути, так і не дуже.

Антуріум цвіте цілий рік, якщо докласти зусиль для освітлення. Квіти триматися тривалий час до 1,5 місяців. Достиглі плоди виходять через запилення – це ягоди помаранчевого кольору або жовтого.

Є особливість цих кольорів, що вони старіють після довгого періоду, а отже, втрачають декоративний вигляд. Листя починає бути дрібним, а стовбур починає підсихати. Можна омолодити рослину, тільки так це допоможе їй.

Сенполія

Рослина чарівна, називається африканською фіалкою. Він довго росте, а отже має попит у садівників. Сталося в Африці. Якщо належно її доглядати, цвіте близько року. Чудово почувається при вологому повітрі, не вимагає обприскування, тому що вода є провісником бурих плям. Сонце теж чинить таку ж шкоду.

Варто правильно поливати фіалку, не перестаратися. З настанням морозів взимку, потрібно щоб квітка не мерзла. Температура має триматися стабільно до +20 градусів. Висвітлення має бути якісним.

Якщо квітка стоїть на підвіконні, кладуть на неї пінопласт, це може захистити від холоду. Не потребує певного догляду, але варто акуратно поводитися з цією квіткою.

Декабрист

Має гіллясті стеблинки, довжина яких від 30 до 40 см. Коренева система вразлива, тому потрібно піклуватися про умови проживання квітки, інакше коріння може послабшати і загинути.

Декабристи мають повітряні коріння, які вбирають вологу. У цієї красивої квітки квіти форми трубки, які виглядають ефектно, з'являються вони з члеників. Бутон має пучок, який складається з довгих тичинок. У природі ця культура відрізняється кольорами білого та червоного кольорів. Зараз вивели й інші сорти, кольори яких малинового, фіолетового та жовтого кольорів.

Рослина незвичайна та добре виглядає, не переносить сонячних променів. Різкі перепади температури та не звільнене повітря завдають шкоди. Взимку варто ставити в південній стороні, літо та весна потребують північної та східної сторони. Зростання буде рівномірним, якщо його повертати різними сторонами.

Якщо спека на вулиці використовують душ. Землю потрібно накрити плівкою. Ставлять поруч із ємністю гальку збільшення вологості. Не потребує якоїсь постійної температури.

Крассула

У природі є трав'яниста та водяниста крассула. Купують великі та маленькі кімнатні рослини. Розміри даної рослини залежить від ґрунту, в якому вона росте. Після закінчення часу стає деревцем, що має щільний стовбур. Листові пластинки прості, можуть бути війчасті листочки.

У суцвіттях можна зустріти маленькі квіти червоного, блакитного та білого забарвлення. У кімнатних умовах крассула рідше цвіте, але культура користується популярністю.

Рідкісні рослини

Є й екзотичні квіти, якими можна добре прикрасити інтер'єр. Дані рослини чіпляють своїм зовнішнім виглядом і досить цікаві. Розглянемо найоригінальніші.

Молочай огрядний

Незвичайна рослина нагадує кактус з першого погляду, але це інша культура. Належить до екзотики. У нього є стебло, що нагадує кульку блакитного кольору з колючками. Квіти рожеві та зелені забарвлення.

Декоративний перець

Прикрашати свої кімнати можна не лише кімнатними рослинами з гарними квітами, а й овочами. Одним із декоративних овочів став перець.

Віддає перевагу розсіяному світлу, його треба ховати від сонця, адже може утворитися опік. Рекомендують регулярно і добре поливати восени та до кінця весни.

Стапелія строката

Рідкісна культура, вигляд має незвичайний. Має великі квітки золотистого і яскраво-сірого забарвлення. Витончує м'ясний аромат, щоб залучити запилювачів, але людям він неприємний.

Броваллія

Дуже красиво цвіте, якщо належним чином доглядати за ним, він буде радувати чарівними фіолетовими квітами. Можна побачити білі, блакитні, фіолетові квіточки. Досить довго цвіте.

Спатіфілум

Не потребує особливого догляду. Може стійко переносити не дуже яскраве світло і невелику вологість у приміщеннях. Влітку варто приховувати його від сонця, а взимку навпаки, воно необхідне. У рослини ніжне листя виглядає також красиво, коли немає квітів.

Фото гарних кімнатних квітів